Opis

Szczotka do włosów Olivia Garden Expert Blowout Shine Wavy Bristles Gold&Brown to następczyni serii Nano Thermic.

Technologia turmalinowo-jonowa nadaje włosom więcej blasku, pozwala osiągnąć efekt gładkiej fryzury i eliminuje niesforne kosmyki.
Antystatyczne, zjonizowane włosie z tworzywa sztucznego skutecznie zapobiega elektryzowaniu się. Nylonowe kolce posiadają zaokrąglone końcówki, co zapobiega uszkodzeniu struktury włosa lub skóry głowy. Powłoka ceramiczna szczotki zapewnia równomierne i szybkie rozprowadzanie ciepła.

Duże otwory wentylacyjne zapewniają lepszy przepływ powietrza. Korpus przymocowany jest do uchwytu tak, aby płynnie, bez szarpania włosów wykonać stylizację. Ergonomiczny uchwyt z antypoślizgowym materiałem zapewnia maksymalny komfort pracy. W przypadku wielu technik suszenia i stylizacji włosów ważne jest podział na sekcje. Wyjmowany szpikulec znajdujący się na końcu rękojeści jest do tego idealny.
Ultralekkie szczotki firmy Olivia Garden zostały zaprojektowane z myślą o relaksującej i ergonomicznej stylizacji.

Działanie:

  • technologia turmalinowo-jonowa z kolei nadaje włosom więcej blasku
  • specjalny falisty kształt kolców zapewnia ich większą odporność na wysokie temperatury
  • duże otwory w korpusie szczotki zapewniają lepszy przepływ powietrza
  • ergonomiczny uchwyt z antypoślizgowym materiałem gwarantuje maksymalny komfort pracy

Olivia Garden Expert Blowou w technologii turmalinowo-jonowej nadaje włosom więcej blasku. Duże otwory w korpusie szczotki zapewniają lepszy przepływ powietrza, co skraca czas  suszenia. Posiada wyjmowany szpikulec, który pomaga w modelowaniu i czyszczeniu szczotki. Jest odporna na wodę i działanie wysokich temperatur. Szczotka bardzo dobrze odbija.

 

Rozmiar: 55 mm