Opis

Botoks dla włosów Raywell szampon przygotowujący

Praktycznie każdy zabieg dla włosów składa się z kilku etapów i konieczne jest odpowiednie przygotowanie włosa w celu zwiększenia jego skuteczności. W przypadku zabiegu botoksu do włosów produktem, który zadba o odpowiednie warunki jest szampon przygotowujący Raywell Botox 1 Hairgold. Bardzo dokładnie myje i oczyszcza z pozostałości produktów do stylizacji włosów. Dzięki użyciu tego produktu zwiększamy skuteczność wchłaniania kolejnych produktów z botoksem kapilarnym.

Kto może używać botoksu dla włosów?

Botoks przeznaczony jest przede wszystkim dla wszystkich osób, które borykają się z problemem zniszczonych, cienkich włosów. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zabieg zastosować na włosach w dobrej kondycji w celu zwiększenia ich objętości. Efekt zdrowo wyglądających włosów na co dzień jest bardzo pożądany, dlatego zabieg sprawdzi się praktycznie w przypadku każdego rodzaju włosów.

Efekty po botoksie dla włosów

Prawidłowo wykonany zabieg sprawi, że Twoje włosy zyskają natychmiastowo zdrowy, pełen blasku wygląd. Produkty bardzo głęboko wnikają w głąb włosów, reorganizując ich strukturę. Włos zyskuje na gęstości i objętości aż do 30% już po pierwszym użyciu. Efekt po botoksie utrzymuje się co najmniej kilka myć.

Jakie produkty są ci potrzebne do zabiegu botoksu dla włosów?

Na zabieg botoksu składają się 3 kroki i do każdego z nich potrzebujesz osobnego produktu. W celu prawidłowego wykonania zabiegu potrzebujesz szampon Raywell (krok 1), maskę wypełniającą Raywell (krok 2) oraz fluid Raywell do stylizacji (krok 3). Jeśli chcesz wypróbować zabieg w domowych warunkach warto kupić zestaw mini Botoks do włosó Raywell.

Pojemność: 1l