Opis

OYSTER SZAMPON CITRUS REGENERUJĄCY DO WŁOSÓW PO ZABIEGACH CHEMICZNYCH 1L

Istnieje wiele przyczyn, które prowadzą do łamania się, przerzedzania i uszkodzeń loków. Niekorzystne działanie czynników zewnętrznych oraz korzystanie z agresywnych kosmetyków do stylizacji może znacząco osłabiać pukle. Nie musisz się jednak martwić. Rewitalizujący szampon z ekstraktem z cytrusów Oyster Cosmetics Sublime Fruit Citrus Shampoo przychodzi z pomocą.

Formuła zawiera ekstrakt z kwasów owocowych, które pomagają odbudować strukturę zniszczonych łusek i nadają pasmom zdrowy blask. Specjaliści marki zadbali o delikatny skład, który dokładnie usuwa wszelkie osady i zanieczyszczenia, a także przyspiesza procesy regeneracyjne. Środek zapewnia kosmykom idealny wygląd. Ułatwia ich rozczesywanie i układanie. Chroni przed powstawaniem ubytków oraz wzmacnia, dzięki czemu stają się one bardziej podatne na rozczesywanie i układanie. Preparat idealnie nadaje się do pielęgnacji po trwałej ondulacji.

Rewitalizujący szampon z ekstraktem z cytrusów Oyster Cosmetics Sublime Fruit Citrus Shampoo przyjemnie pachnie i wywiera znakomity wpływ na Twoje pasma. Sprawia, że stają się lśniące, miękkie i przyjemne w dotyku.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nałożyć na umyte włosy, dokładnie i równomiernie rozmasować i pozostawić na 10 do 15 minut. Następnie spłukać wodą.