Opis

Błskawiczna głęboka odbudowa i regeneracja włosów mocno zniszczonych, przesuszonych, puszących się i pozbawionych blasku.

Maska keratynowa pro-F to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji i odbudowy włosów suchych i znieszczonych. Rewelacyjnie sprawdza się do włosów porowatych, przesuszonych, łamiących się i kruchych na końcach,  szorskich w dotyku i źle układających się. 

Maska keratynowa do włosów Pro-F zawiera składniki pielęgnujące i kondycjonujące włosy, nadaje włosom elastyczność, ułatwia ich rozczesywanie. Bogata w roślinną keratynę - naturalne białko budulcowe włosa doskonale uzupełnia jego ubytki w strukturze włosa powodując natychmiastowe uelastycznienie, wygładzenie i wyrównanie porowatości. 

Keratyna odbudowuje strukturę włosa, zapobiega jego łamaniu i rozdwajaniu się końcówek wpływając na widocznoś poprawę wyglądu, przywrócenie naturalnego blasku i miękkości włosom. 

Receptura maski została dodatkowo wzbogacona o d-pantenol oraz ekstrakt z winogron co dodatkowo chroni Twoje włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury (prostowanie, podkręcanie) oraz czynników środowiskowych a także mechanicznymi mikoruszkodzeniami. 

Poj. 1000 ml.