Opis

Koloryzacja już w 10 minut z rewolucyjną farbą Tahe Lumiere Express

Ekspresowa koloryzacja już w 10 minut – to możliwe dzięki nowatorskiemu systemowi koloryzacji Lumiere Express, który umożliwia dopasowywanie czasu aplikacji do oczekiwanego efektu. Może być to 10, 20 minut albo pół godziny – w zależności od rodzaju siwizny (normalna, oporna, bardzo oporna), przy zastosowaniu tego samego produktu. Profesjonalni fryzjerzy cenią sobie taką możliwość, która pozwala kreatywnie zarządzać czasem pracy, a jednocześnie chętnie sięgają po produkt, który nie tylko skutecznie koloryzuje, ale i pielęgnuje włosy. Ochronę na najwyższym poziomie zapewnia technologia biokeratyny Trionica. Stopniowo wnika w strukturę włosa i zapewnia mu ochronę, głębokie odżywienie i nawilżenie, co daje efekt zdrowych pasm i intensywny, głęboki połysk. Zawarte w składzie oleje: kokosowy, bergamotowy i arganowy dostarczają moc antyoksydantów, nawilżenia i blasku. Efekt koloryzacji wzmacnia i utrwala specjalny ekstrakt z szałwii.

Po farbowaniu serią Lumiere Express włosy są miękkie, lśniące, zdrowe i nawilżone. Efekt ten jest możliwy dzięki zastosowaniu formuły keratyny tri-jonowej i olejów, opracowanej, by wytworzyć potrójne wiązania między strukturą włosa, naturalnymi pigmentami oraz składnikami odżywczymi.

Koloryzacja Tahe Lumiere Express gwarantuje Ci:

  • obniżoną do minimum zawartość amoniaku
  • całkowite pokrycie siwych włosów
  • kolor intensywny, głęboki i trwały
  • maksymalny połysk
  • głębokie odżywienie włosów
  • elastyczny i szybki czas koloryzacji

Wybierz odpowiedni oksydant

Do tej farby należy dokupić oksydant tego samego producenta lub innej marki.

Do przygotowania koloryzacji zalecany jest oxydant 9%, który pozwoli pokryć 100% siwych włosów, osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji.

Czas aplikacji farby w zależności od włosów i efektu:

- normalna siwizna: 10 minut

- oporna siwizna: 15 minut

- bardzo oporna siwizna: 30 minut

- ultrablondy Mix 1+2: 45 minut