Opis

RR Line Crema Colore, krem koloryzujący do włosów 100ml Farba RR Line Crema dzięki możliwości mieszania ze sobą różnych kolorów, pozwala na osiągnięcie nieskończonej listy odcieni, które równomiernie pokryją również siwe pasma. W swym składzie zawiera oliwę z oliwek posiadającą właściwości mocno nawilżające zabezpieczające kosmyki oraz skórę głowy przed szkodliwym działaniem różnych czynników w trakcie jak i po koloryzacji. Po zabiegu pozostawia włosy pełne gładkości, witalności i naturalnego blasku. Efekt farbowania niezwykle zachwyca swoją naturalnością, a przy odpowiedniej pielęgnacji kolor pozostanie na włosach przez długi czas. Przed przystąpieniem do koloryzacji dokładnie zapoznaj się z informacją na opakowaniu. Krem koloryzujący nakładaj na suche, nie umyte wcześniej włosy. W trakcie zabiegu używaj odpowiednich rękawiczek ochronnych oraz nie korzystaj z metalowych miseczek.

Trwała koloryzacja: Pokrycie do 100% siwych wł., Proporcja : 1:1,5, aktywator : 10-20-30-40 Vol, czas : od 30 do 40 minut, poziom rozjaśnienia : 1-3.

Mocne rozjaśnienie: Pewność koloru docelowego, Proporcja : 1:2,5, aktywator : 40 Vol, czas : od 40 do 50 minut, poziom rozjaśnienia : 4.