Opis

Krem koloryzujący do włosów RR Line przeznaczony do profesjonalnej koloryzacji. Obszerna karta kolorów farb, korektorów oraz tonerów sprawia, że możemy uzyskać nieskończoną ilość odcieni.Wszystkie odcienie mogą być ze sobą mieszane dla uzyskania nieskończonej gamy kolorystycznej. Producent zapewnia o 100% pokryciu siwizny. Formuła farby wzbogacona została w naturalne składniki. Oliwa z oliwek, zapewnia ochronę skóry głowy przed podrażnieniami. Silnie nawilżające właściwości sprawią, że włosy pozostaną pełne zdrowego blasku. Dostarcza wyjątkowej elastyczności i pozwala uwolnić kreatywność w tworzeniu fryzury. 

Właściwości:

  • fantastyczne odcienie, 
  • długotrwały efekt,
  • szeroka gama kolorów, 
  • 100% pokrycia siwizny,

Do farby należy dokupić oksydant

Sposób użycia:

  1. Wymieszaj farbę wraz z aktywatorem w proporcji 1 (farba) : 1,5 (aktywator), następnie nałóż mieszankę na suche włosy. Zacznij od nakładania farby na odrost, pozostaw na 20-25min, następnie nałóż mieszankę na całą długość włosów aż po końce i pozostaw na 10-15min. Czas zabiegu nie powinien przekroczyć 40min. 
  2. Przed spłukaniem delikatnie rozmasuj mieszankę na włosach dodając niewielką ilość wody. Następnie po dokładnym spłukaniu farby należy nałożyć odżywkę do włosów farbowanych. 

Dodatkowe informacje: Podczas pierwszej aplikacji na włosach naturalnych, nakładaj farbę od nasady aż po same końce, pozostaw na 30min. Do włosów siwych, rekomendujemy aktywator 6%. Jeżeli jest to Twoja pierwsza koloryzacja, oraz nieznacznie chcesz zmienić kolor włosów, rekomendujemy oksydant 3%. Toner używaj z oksydantem 3%.  Farby rozjaśniające (powyżej numeru 10.0) używaj z aktywator 9% lub 12% w zależności od stopnia rozjaśnienia jakie chcesz uzyskać.