Opis

MATRIX SOCOLOR PRE-BONDED PERMANENT EXTRA COVERAGE FARBA DO WŁOSÓW

Farba do włosów Matrix SoColor PreBonded Extra Coverage to koloryzacja trwała w formie wygodnego do rozprowadzania kremu. Farba stworzona dla szczególnie dla Pań mających ponad 50% siwych włosów. Koloryzacja produktami Matrix to gwarancja długotrwałego i intensywnego koloru. Extra Coverage to gama dedykowana włosom siwym.

Wyjątkowa technologia Pre-Bonded oparta jest na taurynie i polimerach kationowych. Chroni ona wewnętrzną strukturę włosa podczas farbowania, a dodatkowo wzmacnia włosy zmniejszając widocznie uszkodzenia. To nowy wymiar koloryzacji włosów!

Farba do włosów Matrix SoColor Pre-Bonded:

  • włosy są lśniące i miękkie
  • technologia ochrony włosów przed zniszczeniami
  • doskonałe krycie
  • łatwa aplikacja
  • seria dedykowana włosom siwym

Sposób użycia: Tubkę farby SoColor Pre-Bonded należy wycisnąć do niemetalowego pojemnika i dodać oksydant (3%, 6%, 9% lub 12%) w proporcjach 1:2, czyli na 90 ml farby dolewamy 90 ml oksydantu. Następnie należy dokładnie wymieszać całość, aż do uzyskania jednolitej konsystencji i koloru. Tak przygotowaną mieszankę nakłada się na włosy na około 30-35 minut w zależności od rodzaju włosów. Po upływie tego czasu, należy spłukać włosy oraz umyć szamponem, a na koniec nałożyć odżywkę. Szczegółowa instrukcja znajduje się na opakowaniu.

Pojemność: 90ml