Andra Woda Utleniona Platin Niebieska w Kremie 9% (30 vol.) – 1000ml

Catalogue index: AND000010

  • Availability: In stock
  • Delivery time: Completion to 2 days
  • Delivery: from PLN12.00 (Paczkomaty)
  • Self pickup: free
PLN12.20 gross / szt.

Description

Andra Professional – Profesjonalna woda utleniona Platin 9% Niebieska (1L)

Osiągnięcie czystego, chłodnego blondu wymaga precyzyjnego doboru oksydantu. Woda utleniona Andra Platin 9% to niezawodny partner w każdym salonie fryzjerskim. To stężenie (30 vol.) jest najczęściej wybierane do zabiegów średniego rozjaśniania oraz intensywnej koloryzacji, zapewniając idealny balans między skutecznością a ochroną włosa.

Dlaczego warto wybrać niebieski oksydant Andra 9%?

Dzięki zawartości niebieskiego pigmentu, produkt ten aktywnie wspiera ochładzanie koloru już w trakcie procesu chemicznego. Jest to niezbędne przy pracy z włosami o naturalnie ciepłym pigmencie, gdzie priorytetem jest neutralizacja żółtych i miedzianych odcieni.

Kluczowe właściwości:

  • Moc rozjaśniania: Idealna do zmiany koloru o 2 do 3 tonów.

  • Kremowa konsystencja: Gwarantuje stabilność mieszanki i doskonałe przyleganie do pasm, co jest kluczowe przy technice z wolnej ręki, folii czy czepka.

  • Formuła Platin: Specjalnie opracowana, by współgrać z rozjaśniaczami pylącymi i bezpyłowymi, podbijając ich siłę działania.

  • Ekonomia i jakość: Litrowe opakowanie to standard profesjonalnego zaopatrzenia, który łączy wysoką wydajność z atrakcyjną ceną.

Jobirex – Twoja hurtownia fryzjerska online

W Jobirex od 17 lat dbamy o to, by polscy fryzjerzy mieli dostęp do sprawdzonych produktów technicznych. Woda utleniona w kremie 9% marki Andra to jeden z naszych bestsellerów, doceniany za powtarzalność efektów i stabilność pH.

Similar products