- Waga opakowania [kg]:
- 0,3
Alter Ego Passion Color Mask Ultra Violet 50 ml – fioletowa maska koloryzująca
Indeks katalogowy: ALT000062
- Dostępność: Dostępne
- Dostawa: od 12,00 zł (Paczkomaty)
- Odbiór osobisty: darmowy
Opis
Alter Ego
Passion Color Mask
Ultra Violet
Maska koloryzująca odcienie fioletu 50ml
Passion Color Mask to kolorowe maski Alter Ego Italy dostępne w 12 odcieniach, od najbardziej naturalnych po najmodniejsze kolory, zaprojektowane, aby nadać blasku, witalności i pełni wyblakłym, matowym i matowym włosom, zarówno naturalnym, jak i farbowanym.
Dają ekstremalną świetlistość i ożywiają kolor intensywnymi refleksami i odcieniami, rozplątując włosy i głęboko je odżywiając dzięki mieszance naturalnych składników, z których się składają.
Linia do bezpośredniej koloryzacji BEAUTY&KINDNESS, która chroni i koloryzuje włosy: Wzmocnij, Intensyfikuj, Eksperymentuj.
PASJA DO KOLORU
Wzmacnia i intensyfikuje naturalne odcienie włosów, nadając żywe refleksy
Daje możliwość eksperymentowania z nowymi kolorami w sposób nietrwały
Stanowi doskonałą alternatywę dla kolorów oksydacyjnych
Działa ochronnie i kondycjonująco na włosy, nadając im połysk i blask
PASJA DO FORMUŁY
skoncentrowana mieszanka składników o działaniu pielęgnującym i rozświetlającym:
Chlorella Vulgaris (zielone mikroalgi)
Łubin biały
Przetworzona miazga pomarańczowa
Połączenie tych trzech składników aktywnych w synergii z dostosowaną konsystencją maski Passion Color chroni strukturę włosów, poprawiając ich wygląd, zapewniając żywe refleksy, połysk i wyjątkową miękkość.
Pełna gama kolorów spełniająca wszystkie potrzeby chromatyczne.
Odkryj trzy rodziny produktów.
PODSTAWOWE - Naturalne odcienie wzmacniające kolor i połysk ciepłych, pikantnych i bogatych refleksów.
PROMIENNE - Miękkie i romantyczne kolory dla delikatnych odcieni na jaśniejszych podstawach.
ODWAŻNE - Paleta żywych kolorów zapewniających spersonalizowany, oryginalny i modny wygląd.
Wszystkie maski PASSION COLOR MASK można ze sobą mieszać, tworząc paletę nieskończonych odcieni kolorystycznych, umożliwiającą eksperymentowanie z nowymi kolorami i pozostawanie w zgodzie z aktualnymi trendami.
Sposób użycia:
Po umyciu szamponem należy założyć rękawiczki jednorazowe
Nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy i rozprowadzić grzebieniem
Pozostawić na 3 do 15 minut w zależności od pożądanego efektu