Opis

JOANNA ROZJAŚNIACZ PLATINUM LIGHTENER Z PROTEINAMI JEDWABIU 450g Rozjaśniacz Platinum został opracowany z myślą o salonach fryzjerskich. Polecany jest do wykonywania pasemek, balejażu oraz rozjaśniania całych włosów. Nowoczesna receptura pozwala rozjaśnić włosy nawet o 6-7 tonów. Wyselekcjonowane proteiny jedwabiu chronią włosy w trakcie procesu rozjaśniania. Dzięki niepylącej formule stosowanie produktu staje się komfortowe, a kremowa konsystencja mieszanki powoduje że preparat nie spływa z włosów i nie puchnie podczas zabiegu.

Włosy po zabiegu pozostają w lepszej kondycji, są lśniące i miłe w dotyku.

Składniki aktywne:

  • Wyselekcjonowane proteiny jedwabiu - działają ochronnie na włosy podczas całego zabiegu rozjaśniania.

Sposób użycia : Rozjaśniacza należy używać z wybranym stężeniem utleniacza w kremie (poleca się używanie wody utlenionej firmy Joanna). Poleca się stosowanie w proporcji 1:1,5 lub 1:2 .Produkty należy dokładnie wymieszać, do uzyskania jednolitej, gładkiej konsystencji. Otrzymaną mieszankę należy nanieść na włosy za pomocą pędzelka, na poszczególne pasma włosów lub na całe włosy.

Czas zabiegu: 20 – 50 minut. Podczas rozjaśniania należy regularnie kontrolować stopień rozjaśnienia włosów. Po uzyskaniu pożądanego efektu należy spłukać rozjaśniacz ciepłą wodą, następnie dokładnie umyć włosy szamponem oraz zastosować odzywkę.